KALĖDINIS SUSITIKIMAS

Gruodžio 23 dieną su Jėzaus Gimimo švenčių nuotaika eglutės žvakių šviesoje pradinių klasių mokiniai kartu su priešmokyklinukais susirinko pamąstyti apie Karaliaus, kuris yra Meilės įsikūnijimas, gimimo slėpinį. Penktokai su tikybos mokytoja Gražina parengė  Kalėdinį vaidinimą „Žodis tapo Kūnu“. Kiekviena klasė giedojo giesmelę. Renginį papuošė pirmokų su dūdelėmis atlikta muzika. Patys mažiausi, priešmokyklinukai, gražia daina su šokiu užbaigė šventinį renginį.

Visi kartu šlovinome Jėzų – Meilės Karalių. Po šventinio pasirodymo Bezdonių parapijos kunigas Arūnas, sukalbėjus maldą, palaimino visus susirinkusiuosius. Mokiniai su savo mokytojais susibūrė klasėse, išsakė vieni kitiems gražiausius palinkėjimus ir pakilia nuotaika išsiskirstė į namus ruoštis didžiosioms metų šventėms.