ŠVENČIAME LIETUVOS GIMTADIENĮ!

Tradiciškai Vilniaus r. Bezdonių ,,Saulėtekio“ pagrindinėje mokykloje nuo vasario 16-osios iki kovo 11-osios vyko lietuvių kalbos dienų renginiai. Mokiniai aktyviai dalyvavo meninio skaitymo konkurse, dalyvavo projekte ,,Mūsų širdelės plaka Lietuvai“, mažieji surengė parodėlę ,,Geltona, žalia ir raudona“, vyresnieji piešė Lietuvos vardą, miklino ranką dailyraščio konkurse ir suko galvas viktorinoje ,,Aš tikrai myliu Lietuvą“.

Lietuvių kalbos dienas vainikavo 2022 m. kovo 10 d. vykęs renginys, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai, kurio metu buvo paminėta Kovo 11-oji, pasidžiaugta mokinių pasiekimais ir apdovanoti gražiausiai rašantys, deklamuojantys, dainuojantys, piešiantys ir pažįstantys Lietuvą mokiniai.

Šiais metais Lietuvos gimtadienio šventimas skyrėsi nuo ankstesnių, nes visa mokyklos bendruomenė vieningai tylos minute pagerbė žuvusius Ukrainos žmones, prisijungdami prie Ukrainos palaikymo iniciatyvos #Šlovėukrainai ir pilietinės  iniciatyvos ,,Gyvasis tautos žiedas“ supynė laisvės apyrankę ir subūrė vientisą mokinių ir mokytojų žiedą.