UŽSIDEKIME MĖLYNAI

Mokinių taryba balandžio mėnesį tęsia veiklą „Ypatingieji tarp mūsų“.  Balandžio 5 dieną mokyklos bendruomenė minėjo pasaulinę autizmo supratimo dieną (tikroji data balandžio 2 diena). Solidarizavosi su autistiškus požymius turinčiais žmonėmis ir pasipuošė mėlynos spalvos drabužiais ar akcentu. Klasėse vyko paskaitėlės, kurių metu mokiniai sužinojo, kas yra autizmas, kokie jo požymiai, kaip tokie žmonės mokomi. Mokytojos, auginančios autistiškus vaikučius, atidarė savo asmeninio, kasdienio gyvenimo bei širdies dureles ir leido akies krašteliu pažiūrėti, kaip šeima gyvena kitokį gyvenimą su ypatinguoju.

Taigi, užsidekime mėlynai ir nepamirškime, kad kiekvienas žmogus turi teisę būti mylimas, kiekvienas turi teisę į mokslą, kad kiekvienas turi savo stiprybių, tik jas reikia pamatyti.