RAJONINĖ 3-4 KLASIŲ MOKINIŲ MATEMATIKOS OLIMPIADA VILNIAUS R. BEZDONIŲ „SAULĖTEKIO“ PAGRINDINĖJE MOKYKLOJE

Balandžio 14 d. Vilniaus r. Bezdonių  „Saulėtekio“ pagrindinėje  mokykloje vyko Vilniaus rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 3–4 klasių mokinių matematikos konkursas „Lietuvos pradinukų matematikos olimpiada“.

Konkurso tikslai:  skatinti mokinius ankstyvajame amžiuje domėtis matematika, mokyti matematikos žinias taikyti kasdieninėje veikloje ir ugdyti mokinių mokslinį kritinį mąstymą, kūrybiškumą, savarankiškumą, atkaklumą.

Į konkursą atvažiavo 20 trečių ir ketvirtų klasių mokinių iš 9 Vilniaus rajono  mokyklų.

Kol mokiniai sprendė „Gabių vaikų akademijos“ paruoštas užduotis, Vilniaus r. Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytojos Liudmila Švarcienė ir Gintarė Masalskienė pasidalijo savo gerąja patirtimi – Vilniaus rajono pradinio ugdymo mokytojams pristatė pranešimus „Skaitymas netradicinėse erdvėse ir jo pristatymo būdai“ ir „Knygų klubas. Knygų pristatymo pavyzdžiai 2–4 klasėje“.

Pirmąją vietą 3 klasių grupėje laimėjo Vilniaus r. Rudaminos „Ryto“ gimnazijos mokinys Povilas Palaima (mokytoja Daiva Kalinauskienė), antrąją – Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijos mokinė Kristina Dabašinskaitė (mokytoja Ramunė Radeckienė), trečiąją – Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos mokinė Luknė Verbickaitė (mokytoja Kristina Kutkaitė-Burak).

Tarp ketvirtos klasės mokinių  pirmąją vietą laimėjo Vilniaus r. Rudaminos „Ryto“ gimnazijos mokinys Maksim Markevič (mokytoja Anželika Markevič), antrąją – Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazijos mokinys Erikas Molis (mokytoja Jūratė Malinauskienė), trečiąją – Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijos mokinė Ugnė Rumšaitė (mokytoja Elvyra Šulskienė).

Vilniaus r. Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinės mokyklos direktorius Algimantas Baranauskas visiems konkurso dalyviams ir juos rengusiems mokytojams  įteikė padėkas.

Pirmos vietos laimėtojai galės registruotis ir dalyvauti LPMO respublikiniame etape. Linkime jiems sėkmės!