VAIKŲ VASAROS POILSIO STOVYKLA „SAULĖTEKIS“

Birželio 13 dieną „Pailgio perlo“ stovyklavietė prisipildė vaikų šypsenų, juoko, klegesio ir džiaugsmo. Prasidėjo Vilniaus r. Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokinukų vaikų vasaros poilsio stovykla „Saulėtekis“. Šių metų tema – ŽMOGAUS KŪNAS. Stovyklos programa sudaryta remiantis penkiomis dalimis: rankomis, kojomis, galva, kūnu ir širdimi. Kiekvienai dienai skirta tema, kurią kiekvieną rytą atrasdavo patys vaikai, keliaudavo per visas veiklas.

Dėmesys sau ir esančiam šalia, savęs ir draugo pažinimas, bendravimas ir bendradarbiavimas, individualios ir grupinės veiklos, maudynės, teminiai vakarai, aktyvios veiklos ir muzikinė terapija, nepaprasti stovyklautojai ir vadovės kūrė nepamirštamas akimirkas, įspūdingus prisiminimus ir pirmuosius kartus.

Dėkojame Vilniaus rajono savivaldybei už skirtas lėšas, kurios padėjo turiningai organizuoti vaikų vasaros poilsį.