Rugsėjo 1-oji Vilniaus r. Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinėje mokykloje

Kardelių jūroje vėl šypsenos paskęsta
Ir raibsta akys nuo gausos žiedų.
Tokia brangi rugsėjo ši pirmoji,
Nes žengtas žingsnis eit žinių keliu.

(K. Ivinskas)

Rugsėjo 1 d. Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinėje mokykloje pasklido vaikiškas juokas, akys ieškojo savo mokytojo, o šypsenos spindėjo ryškiau už saulę.

Tradiciškai šventę pradėjome iškilmingomis Šv. Mišiomis, kurias aukojo kunigas Arūnas Mitkevičius. Po jų šventė vyko mokyklos kieme. Visus susirinkusiuosius pasveikino mokyklos direktorius Algimantas Baranauskas ir viešnia Bezdonių miestelio seniūnė Danuta Klimaševska. Po nuoširdžių sveikinimų ir palinkėjimų mokyklos pirmokams ir priešmokyklinukams buvo įteiktos dovanos, kurias paruošė Bezdonių seniūnija, Lietuvių švietimo draugija „Rytas“, Tautos fondas ir mokyklos administracija. Šventei pasibaigus į klases vaikus pakvietė pirmas šventinis naujų mokslo metų skambutis.