PROJEKTAS ,,EMOCINIO RAŠTINGUMO PAŽINIMAS PER MENO INTERVENCIJAS“ ĮSIBĖGĖJA

Spalio 19 d. 7 ir 8 klasių mokiniai ir lietuvių kalbos mokytojos vyko į Mo muziejų vykdyti projekto ,,Emocinio raštingumo pažinimas per meno intervencijas“ (#eMOcinisraštingumas) veiklų. Projektą organizuoja Mo muziejus (#MOmuziejus), finansuoja – Sveikatos stiprinimo fondas.

Edukatorė Laura Zabilienė vedė užsiėmimą Mo muziejaus parodos ,,Susitikimas, kurio nebuvo“ erdvėse. Mokiniai susipažino su parodos kūriniais, juos naudojo atlikdami užduotis, diskutavo, mąstė, veikė, ,,naršė“ klaidžiame meno ir emocijų pasaulyje. Refleksijos metu nuskambėjo daug gilių ir prasmingų įžvalgų. Ne vienas mokinys teigė: ,,Aš supratau, kad be emocijų mes negalėtume gyventi ir išgyventi“. Mokinių atradimai nustebino ne tik edukatorę ir mokytojas, bet ir pačius mokinius.

Šiandienos projekto veiklos įamžintos Gedimino Bartuškos nuotraukose.