GERI DARBAI ARTĖJANT VĖLINĖMS

Kiekvienais metais, artėjant Vėlinėms, mūsų mokyklos mokiniai dalyvauja kapinių tvarkymo akcijose. Šiais metais, spalio 24 d., 6 klasės mokiniai su tikybos mokytoja Gražina išvyko į Vilniaus Rasų kapines, kur galėjo prisidėti prie visuomeninės akcijos. Artėja Vėlinės. Kapinės turi būti sutvarkytos – lapai sugrėbti, išnešti. Rasų kapinių administracijos atstovė parodė mokiniams darbų vietą ir paaiškino, kaip ir ką daryti. Mokiniai nuoširdžiai grėbė lapus, sugrėbtus dėjo į didelius maišus ir nešė iš kapinių. Gerai pasidarbavę, ant Jono Basanavičiaus, Vinco Mykolaičio-Putino, Mikalojaus Konstantino Čiurlionio bei kitų kapų uždegė žvakutes bei pasimeldė  už mirusius, palaidotus Rasų kapinėse. Vėliau mokiniai aplankė Aušros vartų koplyčią, nulenkė galvas prieš stebuklingą Marijos paveikslą. O po to Šv. Dvasios cerkvėje, kur jie užsuko, turėjo progą uždegti žvakutę savo sugalvota intencija ir pastatyti ją tam skirtoje cerkvės vietoje. Visi sugrįžo labai pakylėti ir laimingi.