STARTUOJAME SU PROJEKTU ,,DIDELI MAŽI EKRANAI“

Startuojame su nauju projektu ,,Dideli maži ekranai“. Šį kartą projekte dalyvauja 9 ir 10 klasių mokiniai, o juos lydi lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos.

Projektas ,,Dideli maži ekranai“ – tai septintus metus iš eilės vykstantis medijų edukacijos bei tyrimų centro „Meno avilys“ ir Britų tarybos medijų raštingumo projektas Lietuvos mokykloms. Projektu siekiama ugdyti Lietuvos jaunimo ir jaunimo ugdytojų medijų raštingumo gebėjimus bei atrasti, tyrinėti savo bendruomenę ir puoselėti dialogą su kitomis, pasitelkiant kūrybines ir analitines medijų raštingumo veiklas. Ypatingas dėmesys kreipiamas į audiovizualines medijas ir mokiniams patrauklius medijų produktus (filmus, reklamas, kompiuterinius žaidimus, socialinius tinklus, televizijos laidas ir serialus, multimedijų žurnalistiką).

Džiaugiamės, kad esame tarp 12 išrinktų dalyvauti projekte mokyklų ir dalinamės pirmosios sesijos mokytojams įspūdžiais.