PROTMŪŠIS

Lapkričio 20 d. minėjome Jungtinių Tautų vaiko teisių konvencijos dieną. Ta proga Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pakvietė visų šalies mokyklų penktokus pasitikrinti žinias apie savo turimas teises ir sužaisti savo mokyklose specialiai šiai dienai paminėti sukurtą žaidimą –  Vaiko teisių konvencijos protmūšį!

Mūsų penktokai iššūkį priėmė! Klasės valandėlės metu skaitė ir nagrinėjo  vaiko teisių konvenciją, o vėliau pasitikrino žinias atsakydami į klausimus, kurių buvo net 20. Žaidimas moksleiviams suteikė daug vertingų žinių ir gerų emocijų, o protmūšio organizatoriai žaidėjus pasveikino tapus Vaiko teisių žinovais ir apdovanojo diplomais.