AFRIKOS BŪGNAI

Gruodžio 5 dieną mokykloje 1–4 ir 6 klasių mokiniai dalyvavo netradicinėje pamokoje „Afrikos būgnai“.  Mokiniai susipažino su Vakarų Afrikos muzikos paveldu – būgnais!

Šioje edukacinėje pamokoje mokiniai  išgirdo skirtingų afrikietiškų būgnų skambesį, jų atsiradimo istorijas, grojimo būdus ir galimybes. O svarbiausia, kiekvienas turėjo galimybę išmėginti savo jėgas grodami! Būgnas kiekvienam dalyvaujančiam! Tai energijos, pozityvo ir gerų emocijų kupina pamoka, kurioje dalyvis ir kūrėjas buvo kiekvienas iš mūsų!

Dėkojame perkusijos studijos ,,Afrikos būgnai“ įkūrėjui Gediminui Mačiulskiui, kuris  didžiulį dėmesį skiria afrikietiškai muzikai, ritmams, būgnams ir nuoširdžiai dalijasi savo patirtimi ir žiniomis su visais be išimties!