IMBIERINIAI SAUSAINIAI

Kalėdinis laikotarpis be imbierinių sausainių kvapo neįsivaizduojamas. Užuodęs šį kvapą supranti – Kalėdos jau visai čia pat!

Artėjant gražiausiai metų šventei 2–3 klasių mokiniai aktyviai įsitraukė į imbierinių sausainių gaminimo ir dekoravimo pamokas.

Mokiniai ne tik sužinojo, kokių produktų reikia, kad iškeptume taip skaniai kvepiančius sausainius, bet ir patys svėrė produktus, maišė ir kočiojo tešlą, spaudė įvairias formeles, dėjo sausainius į skardą ir kantriai laukė, kol iškeps. Pravėsusius sausainius dekoravo spalvotu glajumi.

Cinamono, gvazdikėlių, kardamono  ir imbiero kvapas pasklido po visas mokyklos erdves.

Susitvarkę darbo vietą, aptarę gaminimo eigą, ragavo sausainius ir džiaugėsi artėjančių Šv. Kalėdų dvasia ir šilta atmosfera.

Netradicinė pamoka, kvepianti artėjančiomis Kalėdomis, vaikų širdelėse paliko šiltus ir skanius prisiminimus.