IŠVYKA Į ILIUZIJŲ MUZIEJŲ

Vasario 20 dieną 2–3 klasių mokiniai vyko į viliojantį, stebuklingą, nepaprastai stebinantį Iliuzijų muziejų, kuriame iliuzijos persipina su mokslo išradimais ir menu. Fizika ir optika eksponuojama kartu su mįslingais meno kūriniais ir klasikinėmis paslaptimis. Čia laikrodžiai juda atgal, šešėliai slapčia šoka valsą ir paveikslai kartais iš tikrųjų juda!

Muziejuje radome keletą vietų kūrybiškai ir įspūdingai fotosesijai. Viena iš jų – prancūzų psichologo Jeano Beauchet 1963 m. išrasta „Beauchet kėdė“, kuri yra viena populiariausių iliuzijų, suteikianti stebinantį perspektyvos efektą. Taip pat akimirką pabuvojome „aukštyn kojomis“.

Smagu pabūti įdomiame iliuzijų pasaulyje. To perteikti žodžiai neįmanoma, tai reikia pamatyti!