PALIETĖME LIETUVIŲ KALBĄ RANKOMIS

Vasario 23 dieną 5 ir 8 klasių mokiniai lydimi lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų apsilankė Lietuvių kalbos instituto edukacinėje parodoje ,,Paliesk lietuvių kalbą rankomis“. Mokinių laukė: simbolinis žodynas – šviečiantis eksponatas su atverčiamais žodžiais, kuris pristato pasirinktų žodžių kilmę, tai yra, ar jie buvo paveldėti, pasiskolinti iš kaimynų, sukurti žymių asmenybių; interaktyvi lietuvių kalbos abėcėlė – kiekvienos lietuviškos raidės antspaudai su jų kilmės aprašais, atspindinčiais tautos kultūrinę raidą ir istoriją; dėlionės, gestų kalbos stendas, tarmių žaidimai ir karaokė, išnykusių žodžių karuselė ir kiti eksponatai, kuriuos galima buvo paliesti, pažaisti ir kitaip išbandyti.

Mokiniai į mokyklą grįžo gavę žinių, susidomėję, linksmai nusiteikę ir nešini iš antspaudų sudarytais savo vardais!