INTEGRUOTA EKONOMIKOS, PILIETIŠKUMO PAGRINDŲ, ISTORIJOS, ANGLŲ KALBOS PAMOKA

2023 m. kovo 29 dieną Vilniaus r. Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinės mokyklos 8–10 klasių mokiniai dalyvavo integruotoje pamokoje, kur buvo kalbama apie savybes, reikalingas verslininkui, verslo ypatumus Lietuvoje ir Amerikoje. Su mokiniais bendravo mokyklos mokinių mama, verslininkė Laura Dainienė Wilson ir svečias iš Amerikos Devin Wilson, kuris papasakojo apie aukštojo mokslo specifiką Amerikoje, trumpai supažindino su JAV rinkimų sistema, pasidalino prisiminimais apie savo, kaip profesionalaus ledo ritulininko, karjerą. Susitikimo pabaigoje svečiai noriai atsakė į mokinių užduotus klausimus. Visi susitikimo dalyviai ne tik papildė žinias ekonomikos klausimais Lietuvoje ir Amerikoje, bet ir galėjo pasitikrinti savo anglų kalbos mokėjimą.