Mokytojų ir mokinių savivaldos diena

Šių metų spalio 3 d. mokykloje tradiciškai minėjome Mokytojų ir mokinių savivaldos dieną. Pradinių klasių mokiniams pamokas vedė mokinių tėveliai, 5-9 klasių mokiniams – dvyliktos klasės mokiniai, kurie organizavo visą šventę. Mokytojai tuo metu vaišinosi kava, saldumynais bei paruošė abiturientams dovaną-plakatą „Būk tuo, kuo nori būti“.

Po keturių pamokų visi mokytojai, svečiai bei mokiniai buvo pakviesti į renginį, kur išgirdome daug dainų, sveikinimo žodžių, palinkėjimų, grožėjomės šokių kompozicijomis.

Jau tradicija mūsų mokykloje tapo „Metų Mokytojo“ rinkimai. Šiais mokslo metais minėta nominacija atiteko muzikos mokytojai Gintarei Masalskienei.

Daug gerų emocijų ir nuoširdaus juoko visiems suteikė mokinių muzikinis vaidinimas „Kaip mokytojai leidžia savo laisvalaikį“.

Renginio pabaigoje organizatoriai mokytojus pakvietė į mokyklos kiemą bendrai nuotraukai, kur buvo apdovanoti diplomais.

Mokinių tarybos pirmininkė Elena Kondratovič