EKSKURSIJA Į KAUNĄ

Gegužės 24 dieną 1–3 klasių mokiniai vyko į Kauną. Lankėsi vieninteliame Lietuvoje aviacijos muziejuje ir dalyvavo edukaciniame užsiėmime, kurio tikslas – susipažinti su Lietuvos aviacijos istorija, aviacine technika, propaguoti lakūno profesiją ir išmėginti savo jėgas pilotuojant virtualų orlaivį. Mokiniai turėjo galimybę išbandyti muziejaus skraidymų imitatorių – orlaivio kabinos maketą su įdiegta valdymo bei programine įranga. Virtualių skrydžių programa leido pasirinkti orlaivio tipą, kilti ir leistis aerodromuose bet kurioje pasaulio šalyje. Susipažino su orlaivio valdymo ypatumais ir suprato, kad lėktuvą valdyti tikrai sudėtingas darbas.

Nuvykę į Vytauto Didžiojo karo muziejų dalyvavo edukacinėje programoje ,,Miestas–tvirtovė–Kaunas”. Programos metu susipažino su Kauno fortifikacine gynybos sistema, Kauno tvirtovės fortais bei miesto mikrorajonų raida. Klausydami gido pasakojimo, atlikdami įvairias užduotis komandose pastatė miesto–tvirtovės–Kauno maketą.

Mokiniai pilni įspūdžių grįžo namo.