RUGSĖJO 1-OJI!

Nuaidėjęs rugsėjo pirmosios skambutis sukvietė Vilniaus r. Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinės mokyklos bendruomenę į Mokslo ir žinių šventę. Šventė prasidėjo Bezdonių miestelio bažnyčioje šv. Mišiomis, po kurių visi sugūžėjo į mokyklos kiemą. Gausiai susirinkusius mokinius, mokytojus, tėvelius ir svečius pasveikino mokyklos direktorius Algimantas Baranauskas. Vilniaus rajono mero sveikinimą perdavė ir šiltus žodžius susirinkusiems sakė Vilniaus rajono savivaldybės mero patarėja Agnė Andriulytė. Taip pat mokyklos bendruomenei gražių mokslo metų linkėjo miestelio seniūnė Danuta Klimaševska bei kunigas Arūnas Mitkevičius. Nuskambėjo pirmasis skambutis pirmokėliams, aidėjo gražūs žodžiai, balionų šiurenimas, o veidus puošė be galo gražios šypsenos.