EDUKACIJA NACIONALINIAME SAUGOMŲ TERITORIJŲ LANKYTOJŲ CENTRE

Spalio 12  dieną 8 ir 9 klasių mokiniai apsilankė Nacionaliniame saugomų teritorijų lankytojų centre. Mokiniai dalyvavo teminėje edukacijoje „Kraštovaizdžio įvairovė saugomose teritorijose“. Modernioje konferencijų salėje buvo pristatytas nuostabus Lietuvos kraštovaizdis. Sužinojome, kiek Lietuvoje yra saugomų teritorijų, kam jos įsteigtos ir kokia jų išskirtinė vertė. Edukaciją tęsėme interaktyvioje Nacionalinio lankytojų centro ekspozicijų erdvėje. Vėliau mokinių laukė smagi kūrybinė užduotis. Užsiėmimo metu buvo naudojamasi interaktyvia smėlio dėže, kurioje mokiniai savo rankomis formavo kalnus ir kalvas, lygumas, ežerus, upes bei ugnikalnius.

Ši edukacija mokiniams padėjo suprasti, ką ir kodėl reikia saugoti, kodėl gamtosauga žmonijai darosi vis svarbesnė.