RENGINYS – SEMINARAS „TERAPINIŲ INSTRUMENTŲ PRISTATYMAS“

Lapkričio 23 d. Vilniaus r. Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinėje mokykloje vyko renginys Vilniaus rajono muzikos mokytojams „Terapinių instrumentų pristatymas“. Susirinkusiems mokytojams interaktyviai buvo pristatyti įvairiausi muzikiniai-terapiniai instrumentai: tibetietiški ir krištolo dubenys, mėnulio būgnelis, įvairūs varpeliai, šamaniški instrumentai ir kt. Dalyviai susipažino su garso meditacijos nauda ir svarba šiandieniniame gyvenime. Dalintasi muzikos mokytojos Rasitos Paplauskienės patirtimi ir praktika, kaip šiuos instrumentus pritaikyti vaikų ir mokinių ugdyme. Susirinkusieji mokytojai galėjo ne tik patys išbandyti grojimą instrumentais, susipažinti su jų atsiradimo istorija, bet ir patirti instrumentų vibracijų galią dalyvaujant gyvo garso sesijoje.

Dalyviai buvo aktyviai susidomėję naujo formato seminaru, dalinosi pastebėjimais apie terapinės muzikos naudą ir reikalingumą.