DALYVAVIMAS RAJONINIAME RELIGINĖS POEZIJOS KONKURSE

Lapkričio 14 dieną dvi mūsų mokyklos 5 kl. mokinės Karolina Lukoitytė ir Laura Bedalytė dalyvavo rajoniniame religinės poezijos konkurse „Viską paaukojau Marijai“, kuris vyko Vilniaus r.  Šumsko pagrindinėje mokykloje. Konkurso tikslas – skatinti mokinius domėtis religine poezija, ugdyti kūrybinius talentus, tobulinti deklamavimo įgūdžius, stiprinti tikėjimą ir šlovinti Dievą. Pasibaigus konkursui Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Janina Klimaševska apibendrino visus pasirodymus, negailėjo patarimų, skatino drąsiau atlikti savo kūrybą ir pasitikėti savimi. Visi konkurso dalyviai, kurie garsino poezijos, skirtos Dievo Motinai, žanrą, gavo padėkos raštus ir atminimo dovanėles. Mūsų mokyklos mokinė Laura Bedalytė tapo konkurso laureate.