LIETUVIŲ KALBOS DIENOS

Kaip ir kasmet vasario–kovo mėnesiais mokykloje vyko ,,Lietuvių kalbos dienų“ veiklos. Tokiu būdu mokiniai skatinami akyliau ir pagarbiau žvelgti į lietuvių kalbą.

Šiais metais 5–10 klasių meninio skaitymo konkurso mokyklos etape pirmąją vietą laimėjo 5 klasės mokinė Laura Bedalytė, kuri vėliau atstovavo mokyklai rajoniniame meninio skaitymo konkurso etape. 5 klasės mokiniai kūrė ir iliustravo pasakas, kurios vėliau buvo sudėtos į virtualią knygą ,,Penkiaklasių pasakėlės“, pasakėles penktokai pasekė priešmokyklinio ugdymo grupės vaikams. 7–9 klasių mokiniai varžėsi protmūšiuose apie Lietuvą, 7–8 klasių mokiniai dalyvavo dailyraščio konkurse, 5–6 klasių mokiniai kūrė eiliuotas mįsles ir jas iliustravo tarptautiniam mįslių konkursui.

Mokyklos renginyje, skirtame Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, nugalėtojai buvo apdovanoti. Tarptautinio mįslių konkurso rezultatai dar su nekantrumu laukiami.

Smagu įvairiais būdais prisiliesti prie lietuvių kalbos puoselėjimo ir populiarinimo!