Kalėdinis konkursas „Kalėdų eglutė kitaip“

Šių metų, gruodžio mėnesį, mūsų mokykloje vyko Kalėdinis konkursas „ Kalėdų eglutė kitaip“.

Konkurso tikslas – skatinti mokinių kūrybiškumą ir bendradarbiavimą. 5-9 klasių ir Bezdonių vidurinės mokyklos 12 klasės mokiniai gamino eglutes iš įvairių  antrinių žaliavų.

Renkant geriausią, buvo atsižvelgiama į eglės originalumą, gamybinių medžiagų įvairovę ir apipavidalinimą.

Atsižvelgus į amžiaus grupes, buvo išrinktos dvi pirmosios vietos. Iš 5-7 klasių  laimėjo  penktokai, o iš 8-9 ir 12 klasių nugalėtojais tapo 12 klasės mokiniai, kurių eglutei pagaminti prireikė  virš penkių šimtų plastikinių butelių, kuriuos mokiniai surinko Bezdonių miestelio teritorijoje, taip kartu prisidėdami prie švaresnės mūsų miestelio aplinkos.

Fizikos mokytoja Daina Aleksandravičiūtė