Tarptautinės bėgimo varžybos Nemenčinės miesto gatvėmis

2015 m. balandžio 28 d. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijos stadione susirinko daugiau nei 300 jaunųjų bėgikų varžytis VIII Tarptautiniame bėgime Nemenčinės miesto gatvėmis, skirtame Konstitucijai paminėti. Mūsų mokyklą atstovavo 4 mokiniai: Lukas Savickis, Edvin Reketis, Kamilė Jakubauskaitė, Beatričė Kriaučiūnaitė.

Susirinkusius pasveikino Nemenčinės miesto seniūnas Mečislav Borusevič, Vilniaus rajono savivaldybės Kultūros, sporto ir turizmo skyriaus vedėjas Edmund Šot, Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijos direktorius Tadeuš Grigorovič. Sportininkai varžėsi individualiuose bėgimuose ir kroso estafečių varžybose, pagrindinių mokyklų bei vidurinių mokyklų ir gimnazijų grupėse.

Individualiose kroso varžybose sportininkai varžėsi: 500, 1000, 1500 ir 2000 m distancijose.

Visi finišavę dalyviai gavo proginius medalius, o 1-3 vietos laimėtojai buvo apdovanoti diplomais, medaliais, taurėmis ir prizais.

Sveikiname mūsų nugalėtojus:

Silviją Karavackaitę distancijoje 500 m laimėjusią II-ąją vietą;

Valentiną Litvinionok distancijoje 500 m laimėjusią III-ąją vietą;

Luką Savickį distancijoje 500 m laimėjusį III-ąją vietą.

Kūno kultūros vyresn. mokytojas Justyn Alicki