Išvyka į spektaklį

Šių metų spalio 25 d. mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniams buvo organizuota išvyka į Lietuvos Nacionalinį operos ir baleto teatrą. Mokiniai kartu su mokytojomis žiūrėjo dviejų veiksmų baletą „Snieguolė ir septyni nykštukai“, kuris yra pastatytas brolių Grimų pasakos motyvais.

Ką padarė įpykusi pamotė, kuri iš tikro buvo ragana, pasakoti nereikia: šią pasaką žino ir mėgsta visi vaikai. Bet  kaip nuostabu buvo stebėti piktos pamotės burtus, nuotaikingą nykštukų ir žvėrelių, švelnų ir lengvą gražuolės Snieguolės šokį. Visus užbūrė nuostabi  spektaklio muzika, gražūs personažų kostiumai ir išties pasakiškos dekoracijos. Po spektaklio mokiniai dalijosi tik teigiamomis emocijomis. Pažadėję ir kitąsyk apsilankyti teatre, visi patraukė namo. Net ir rūškanas oras nesugadino smagios nuotaikos, kuri lydėjo visus iki pat namų.

Labai džiaugiamės, kad savo rudens atostogas pradėjome turiningai.

Pradinio ugdymo mokytoja Liudmila Švarcienė