Kalėdos mokykloje

Gruodžio 23 d. vyko mokyklos Kalėdinis renginys. Kadangi šie mokslo metai paskelbti bendruomeniniais, šventėje dalyvavo visų klasių mokiniai, tėveliai bei mokytojai.
Šventė prasidėjo direktoriaus žodžiu, kunigo Arūno Mitkevičiaus palaiminimu bei kalėdaičių pasidalinimu.
Vėliau scenoje pasirodė įvairiausi pasakų veikėjai: raudonkepuraitė ir vilkas, lapinai, meškiukai ir varna, katinas ir pelytės, septyni ožiukai su ožka, raganaitės, snieguolė ir fėja.
Visi kartu jie sukūrė nuostabią „Kalėdinę pasaką“.
O kaip gi žiemos šventės be pagrindinio veikėjo – KALĖDŲ SENELIO, kuris išgirdęs kaip gražiai vaikai dainuoja, atskubėjo pas mus.
Šventę tęsė vyresniųjų klasių mokiniai, pristatydami savo sukurtas kalėdines reklamas. Labai džiugu, kad mokiniai atskleidė savo kūrybiškumą ir meninius gebėjimus.
Ačiū mokyklos bendruomenei už gražią šventę, puikiai praleistą laiką ir sukurtą pakilią, šventinę nuotaiką.

Pradinio ugdymo ir muzikos mokytoja Gintarė Masalskienė