Raiškiojo skaitymo konkursas „Mano gimtinė – Lietuva“

Šiais mokslo metais mokyklinio  raiškiojo skaitymo konkurso laimėtojai: Evaldas Švarc – 1kl., Kornelijus Vinciūnas -2 kl. ir Silvija Karavackaitė – 4 kl. vyko į zoninį raiškiojo skaitymo konkursą „Mano gimtinė – Lietuva“. Šis konkursas buvo organizuotas kovo 16 d. Vilniaus rajono Nemenčinės Gedimino gimnazijoje. Konkurse dalyvavo net 21 dalyvis.Tai buvo ne  tik pradinių klasių mokiniai, bet ir priešmokyklinukai. Konkurso metu skambėjo garsių Lietuvos poetų kūryba, dainos. Dalyvių įdėmiai klausėsi kompetetinga vertinimo komisija. Po konkurso visiems dalyviams buvo įteikti padėkos raštai, o laureatams – diplomai ir dovanos.

Su džiaugsmu norėtume pasveikinti mūsų mokyklos 1-os klasės mokinį Evaldą Švarc, kuris tapo šio konkurso laureatu.

Esame labai dėkingi mūsų mokyklos pradinių klasių mokytojoms Gintarei Masalskienei, Renatai Aranauskienei ir Liudmilai Švarcienei, kurios paruošė šiuos mokinius konkursui.

Smagu, kad šiais laikais, kai jaunimas vis mažiau skaito, o tuo labiau raiškiai, kasmet rengiami meninio skaitymo konkursai parodo, kad ne visi yra abejingi skaitymui, poetinio žodžio skambesiui.

Pradinio ugdymo vyresn. mokytoja Liudmila Švarcienė