Tarptautinės bėgimo varžybos Nemenčinės miesto gatvėmis, skirtos 225 Gegužės 3 d. Konstitucijos metinėms paminėti

Gegužės 3 d. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijos stadione susirinko daugiau nei 350 sportininkų, tarp kurių buvo ir mūsų mokyklos dalyviai, dalyvavo Tarptautiniame bėgime Nemenčinės miesto gatvėmis, skirtame Gegužės 3 d. Konstitucijai paminėti.

Sportininkai varžėsi 8 grupėse individualiuose bėgimuose ir Mokyklų žaidynių pagrindinių mokyklų bei vidurinių mokyklų ir gimnazijų kroso estafečių varžybose.

Individualiose kroso varžybose sportininkai varžėsi 500, 1000, 1500 ir 2000 m distancijose.

Visi finišavę dalyviai gavo proginius rašiklius, o 1-3 vietų laimėtojai buvo apdovanoti diplomais, medaliais ir prizais, kuriuos finansavo Vilniaus rajono savivaldybė ir Nemenčinės miesto seniūnija.

Mūsų mokyklos komanda atstovavo 4 mokiniai, kurie pagrindinių mokyklų kroso estafečių finalinėse varžybose užėmė II-ąją vietą.

Sveikiname mūsų sportininkus!

Viktoriją Volodkaitę – 7 kl.;

Kamilę Jakubauskaitę – 7 kl.;

Edviną Reketį – 10 kl.;

Artūrą Jarmolovič – 10 kl.