Mokslo ir žinių dienos šventė

Rugsėjo 1-osios šventė prasidėjo šv. Mišiomis Bezdonių Švč. Mergelės Marijos Aušros Vartų Gailestingumo Motinos bažnyčioje, kurias laikė kunigas Arūnas Mitkevičius.

Po Mišių visi, skambant mokykliniam varpeliu, susirinkome mokyklos kieme. Šventę vedė mokyklos direktorius Algimantas Baranauskas kartu su mokine Anastasija Šliuževičiūte. Su Naujų mokslo metų pradžia mokinius ir jų tėvelius sveikino atvykę svečiai: Bezdonių seniūnijos seniūnas Michal Jančevski ir socialinė darbuotoja Renata Seniu, SDG firmos atstovai.  Visi svečiai atvežė dovanų pradinukams.

Kiekvienam pirmokui direktorius įteikė po Lietuvos Respublikos pirmoko pasą ir spalvingą kuprinę, kurias dovanojo Lietuvių švietimo draugija „Rytas“.

Po iškilmingos šventės dalies visi sugūžėjo į klases, kur vyko pirmoji pamoka. Mokiniai vaišinosi ledais.

Istorijos vyresn. mokytoja, 10-os klasės vadovė Milda Daškevičienė