Sveikatiada

Kasdien aš valgau sveiką maistą

Ir nežinau, kas yra vaistas.

Nuolat šoku ir sportuoju,

Gyvenu smagiai, dainuoju!

Šių metų lapkričio 22 d. mūsų mokyklos 3-4 klasių  mokiniai dalyvavo zoninėje sveikatiadoje ,,Protų  mūšis – sveikatos gūsis“. Sveikatiada vyko Vilniaus rajono Nemenčinės Gedimino gimnazijoje.

Kiekviena dalyvių komanda turėjo paruošti trumpą prisistatymą ir sukurti plakatą sveikos gyvensenos reklamai. Sveikatiados metu dėmesys buvo skirtas  ne tik teorinėms ir praktinėms užduotims, susijusioms su sveika gyvensena, saugiu eismu, bet ir sportinėms rungtims.

Dėkojame mūsų mokyklos  „Vitaminiukų“ komandai: Deividui, Melitai, Darjai ir Matui, kurie iškovojo garbingą  II-ąją vietą ir laimėjo vertingus prizus. Taip pat mokytojoms Ingai ir Liudmilai, kurios padėjo mokiniams pasiruošti šiai sveikatiadai.

Pradinio ugdymo vyresn. mokytoja Liudmila Švarcienė