Kamilė Jakubauskaitė gerai startavo Lenkijos biatlono taurės varžybose Jakušicuose

Gruodžio 16-17 d. Lenkijos Jakuszyce mieste vyko Lenkijos biatlono taurės varžybos. Varžybos tapo tarptautinėmis, kadangi jose dalyvavo biatlonininkai iš Čekijos, Lietuvos ir Lenkijos. Varžybose taip pat startavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtiniai, tarp kurių buvo ir Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinės mokyklos mokinė Kamilė Jakubauskaitė.

Pirmą varžybų dieną biatlonininkai varžėsi sprinto su dviem šaudymais rungtyje. Deja, oro sąlygos buvo ypač sudėtingos – stiprus vėjas ir rūkas trukdė taikliam šaudymui, todėl ne visiems pavyko taikliai šaudyti. Šiose varžybose Kamilė Jakubauskaitė pirmame šaudyme 1 kartą suklydo ir finišavo ketvirta, nuotolį įveikusi per 14 min. 16 sek.

Antra varžybų diena sportininkus pasitiko puikiu, saulėtu ir su lengvu šaltuku oru. Nuo pat ryto sportininkai buvo gerai nusiteikę.

Mergaičių, gim. 2003-2005 m., amžiaus grupėje Kamilė Jakubauskaitė pataikė į visus taikinius, 3 km trasą įveikė per 12 min. 51 sek. ir iškovojo II-ąją vietą.

Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos direktorius                              Marijan Kačanovski