Popietė su „BARCLAYS“ savanoriais

2017 m. gegužės 12 d. šv. Kazimiero ordino D. Magistro Henriko Armoškos-Eismonto ir „Mažojo princo dirbtuvės“ vadovės Agnės Pikšrytės dėka mūsų mokykloje apsilankė „Barclays“ operacijų centro Lietuvoje savanoriai.

Savanoriai su mokiniais kalbėjo apie saugumo internete svarbą, kaip apsisaugoti nuo kibernetinių patyčių, bei pristatė saugaus interneto taisykles. Mokiniai turėjo galimybę pasitikrinti savo žinias, dalyvaudami viktorinoje, kurioje už teisingus atsakymus gavo prizus. Vėliau visi norintys bendravo su savanoriais, mokėsi ardyti ir taisyti kompiuterinę įrangą, kurią „Barclays“ atstovai noriai paliko mokyklai ir mokiniams.

Dėkojame „Barclays“ savanoriams už įdomią, prasmingą ir naudingą veiklą.

Mokyklos info.