Konferencija „Matematika aplink mus“

Lapkričio 15 dieną Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinės ir Bezdonių vidurinės mokyklų mokiniai dalyvavo tradicinėje konferencijoje „Matematika aplink mus“. Konferencijos tema, šiais mokslo metais, buvo „Makro ir mikropasauliai“.  11 klasės mokiniai parengė pristatymus „Saulės sistema“ ir „Kelionė į mikropasaulį“. 10 klasės mokiniai atliko palyginimą labai didelių kosmoso atstumų su labai mažais materijos sandaros atstumais.  Raginant mokinius dalyvauti įvairiuose projektuose, buvo stebimi kitų mokyklų pavyzdiniai projektiniai darbai. Konferencijos finale Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinės mokyklos pavaduotoja Leonora Rymkevičienė apdovanojo mokinius,  laimėjusius tiksliųjų ir gamtos mokslų integruotoje olimpiadoje.

Matematikos mokytoja metodininkė  Teresa Rudaja