Kalėdinis renginys – Fantastinių būtybių suvažiavimas

Šių metų gruodžio 17 d. (antradienį) 10.00 val. mokykloje vyko Kalėdinis renginys „Fantastinių būtybių suvažiavimas“. Renginį organizavo mokinių tarybos vadovė, lietuvių kalbos mokytoja, Elena Kondratovič kartu su 10-11 klasių mokiniais.
Šventei pradėta ruoštis lapkričio pabaigoje. Kiekviena klasė (5-8 kl.)  burtų keliu išsitraukė po vieną fantastinį filmą, pagal kurio siužetą kūrė sceninius drabužius ir prisistatymą.
Organizatoriai paruošė žinių laidą, kurios metu buvo parodytas Kalėdų senelio pagrobimas. Visų pasirodžiusių fantastinių filmų personažų tikslas – grąžinti Kalėdų senelį. Džiugu, kad kartu su mokiniais renginyje dalyvavo ir mokytojai. Kai visų džiaugsmui į šventę grįžo Kalėdų senelis, renginio organizatoriai, skambant Kalėdinei dainai, pakvietė visus bendram šokiui.

Lietuvių kalbos mokytoja Elena Kondratovič