Adventinė vakaronė Lietuvos katalikių moterų sąjungos vaikų ir jaunimo paramos centro globos namuose

2013 m. gruodžio 13 d. Vilniaus r. Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinės mokyklos ir Bezdonių vidurinės mokyklos mokiniai  kartu su mokytojais lankėsi Lietuvos katalikių moterų sąjungos vaikų ir jaunimo paramos centro globos namuose. Šios išvykos tikslas – padovanoti  Adventinę vakaronę, pasidalinti  su visais gražiomis adventinėmis giesmėmis. Išvykoje dalyvavo 15 mokinių ir  trys mokytojos: tikybos mokytoja Gražina Pirmaitienė, muzikos mokytoja  Rasita Paplauskienė ir pradinio ugdymo bei muzikos mokytoja Vida Dzenkauskienė. Mokiniai  atliko adventinį etiudą, paruoštą teatro mokytojos Jurgitos Kaščiukaitės Kutkienės. Renginio metu jautėme šiltą svetingumą, visus šildė ir supo vaikų šypsenos. Skambant muzikai, su žvakėmis rankose, visi dėkojome tiems, kuriems norėtume  pasakyti didelį Ačiū. Viso renginio metu liejosi tik šiltos ir teigiamos emocijos.

Ši Adventinė vakaronė leido pabūti kartu su visais ir kiekvienam  su savimi. Labai džiaugiamės, kad yra mokinių,  kurie noriai dalyvauja tokiose išvykose, kurių metu galime padovanoti kitiems nors ir maža dalelę džiaugsmo.

Tikybos mokytoja Gražina Pirmaitienė