PASAULINĖ KNYGOS DIENA

Balandžio 23-iąją Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacija UNESCO kviečia minėti Pasaulinę knygos dieną, kuria siekiama skatinti skaitymą, leidybą. Ypatingai daug dėmesio skiriama knygų skaitymui, nes skaitymas lavina žodinius gebėjimus, skaitymas lavina vaizduotę, skaitymas lavina atmintį ir skaityti yra smagu!

Todėl šiemet, minėdami Pasaulinę knygos dieną, mūsų mokyklos bendruomenė  – administracija, mokytojai, mokiniai – nusprendė šeštos pamokos metu skaityti savo pasirinktą, įdomią  grožinės literatūros knygą.

Penktokų ir šeštokų laukė staigmena, nes lietuvių kalbos mokytoja paskelbė geriausio pasakų skaitytojo konkursą. Mokiniai išsirinko keturis mokytojus, tai: anglų kalbos mokytoją Juditą, matematikos mokytoją Dianą, lietuvių kalbos mokytoją Žana ir mokyklos direktorių, kurie turėjo pasirinkti pasaką ir ją mokiniams raiškiai perskaityti.

Užvirė tikra kova… mokytojai stengėsi, skaitė, pasakojo, o mokiniai balsavo. Šių metų geriausia pasakų sekėja, šeštokų nuomone, išrinkta lietuvių kalbos mokytoja Žana, o penktokų nuomone – mokytoja Judita.

Sveikiname nugalėtojas ir tikimės, kad ši puiki skaitymo akcija taps kasmetine mokyklos švente!

Juk skaitydami, mes galime pakeisti pasaulį!

Lietuvių kalbos vyresn. mokytoja Žana Čuividienė