Projektas „Atgal į mokyklą“

Gegužės mėnuo gausus svarbiomis datomis, susijusiomis su Europos istorija. Gegužės 3 d. minima pirmosios rašytinės konstitucijos diena, gegužės 8 d. – pasibaigė Antrasis pasaulinis karas, o gegužės 9 d. – švenčiama Europos diena.

Visas šias svarbias datas, mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai paminėjo netradiciškai, susirinko į paskaitą apie Europos globalizaciją, Lietuvos dalyvavimą tarptautinių organizacijų veikloje, bei karinėse misijose.

Dar prieš metus buvome pateikę paraišką, dalyvauti URM inicijuotame projekte „Atgal į mokyklą“.

Šiais metais, pagal šią programą, mokykloje lankėsi KAM Tarptautinių ryšių ir operacijų departamento Tarptautinių operacijų skyriaus vedėjas A. Purvaneckas. Jis trumpai priminė svarbiausius Europos istorinius įvykius, Lietuvos dalyvavimo tarptautinių organizacijų veikloje reikšmę, mūsų karių kasdienybę karinėse misijose, pasidalino asmenine patirtimi iš misijos Afganistane.

Įdomių klausimų svečiui pateikė 8 kl. mokinys A. Azarenko, o visi renginio dalyviai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis.

Istorijos vyresn. mokytoja Milda Daškevičienė