Netradicinio ugdymo tikybos pamoka

2018 m. gegužės 11 d. (penktadienį) 7, 8, 9 klasės mokiniai turėjo netradicinio ugdymo tikybos pamoką, kurios metu atstovai iš Vilniaus arkivyskupijos jaunimo centro (VAJC) pristatė jaunimo susitikimo su popiežiumi Vilniuje programą. Pamoka prasidėjo fizinėmis pratybomis (trumpa mankšta) – „žirgų varžybomis“, po to mokiniams buvo parodyti trumpi filmai apie popiežių Pranciškų. VAJC atstovai pakvietė mokinius atvykti ir dalyvauti susitikime su popiežiumi. Popiežius Pranciškus su valstybiniu vizitu Lietuvoje lankysis š. m. rugsėjo 22-23 dienomis. Norintieji dalyvauti susitikime su popiežiumi Vilniuje, Katedros aikštėje, rugsėjo 22 d. (šeštadienį) kviečiami registruotis pas tikybos mokytoją Gražiną.

Tikybos mokytoja Gražina Gricevičienė