TAIZĖ PABERŽĖJE

Buvimas Taizė – tai lyg  proga išmokti Krikščioniško gyvenimo, idant sugrįžę į savo namus sugebėtume tęsti gyvenimą su Dievu.

2014 m. sausio 24 d. Bezdonių ,,Saulėtekio“ pagrindinės mokyklos ir Bezdonių vidurinė mokyklos moksleiviai  dalyvavo  tęstinėje   Taizė,  kuri  vyko Paberžės „Verdenės“ vidurinėje  mokykloje.

Ir vėl Vilniaus vaikų socializacijos centro, Riešės gimnazijos, Maišiagalos, Bezdonių J. Slovackio mokyklų jaunimas susitiko Taizė pamaldose, šlovindami Dievą giesmėmis.

Po Taizė pamaldų dalyvavome Mišiose  Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bažnyčioje.

Paberžės  „Verdenės“ vidurinės mokyklos tikybos mokytoja, Ana Boguslavskienė, svečiams papasakojo parapijos istoriją,  surengė ekskursiją po  Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo  bažnyčią bei parapijos namų patalpas.

Susitikimas baigėsi bendra Agape.

Taize_1

Taize_2