Minime pasaulinę AIDS dieną

Gruodžio 6 d. mūsų mokykloje vyko AIDS protmūšis ir matematikos konkursas. Protmūšyje dalyvavo 7-10 klasių mokiniai, o penktokai, šeštokai buvo stebėtojai ir sirgaliai. Prieš prasidedant protmūšiui buvo sudarytos trys komandos, kurių užduotis buvo sugalvoti ir pristatyti savo grupės pavadinimą (DIEVAI, DRUGELIAI, ANGELIUKAI).  Komandų dalyviai turėjo rungtis atsakydami į pateiktus įvairius klausimus, o kompetentingos komisijos nariai skaičiavo teisingų atsakymų rezultatus.

Pasibaigus AIDS protmūšiui prasidėjo matematikos konkursas. Konkurse dalyvauti buvo pakviesti ir protmūšio sirgaliai – penktų, šeštų klasių mokiniai, čia jie varžėsi spręsdami matematines užduotis. Pasibaigus rungtims buvo paskelbti protmūšio ir matematikos konkurso nugalėtojai. Visiems renginio dalyviams buvo įteiktos padėkos ir saldieji prizai.

Biologijos mokytoja Sigita Čiurlienė