Išvyka į „Pinigų muziejų“

Gruodžio 7 dieną 2-os ir 4-os klasės mokiniai kartu su klasių vadovėmis G. Snieškiene ir G. Masalskiene išsiruošė į edukacinį užsiėmimą „Pinigų muziejuje“. Vaikai šioje pamokėlėje  susipažino su pinigų istorija nuo tų laikų, kai pinigai dar buvo prekės, iki tikrų metalinių monetų, popierinių banknotų ir net kreditinių kortelių. Kas galėjo būti pinigai senovėje? Kaip atrodė pirmi lietuviški pinigai? Kaip pinigėliai gaminami šiandien ir kam jie reikalingi? Vaikai ne tik sužinojo atsakymus į šiuos klausimus, bet ir pasigamino skirtukus su skatiko įspaudu.  Pasisvėrė ir pagal savo svorį sužinojo, kiek jie kainuotų įvairiomis pasaulio valiutomis. Taip pat mokiniai turėjo galimybę iš arti pažvelgti į piramidę, pagamintą iš 1 lito cento monetų.

Patenkinti ir apdovanoti „Pinigų muziejaus“ dovanėlėmis, iškeliavome į Kalėdinę mugę prie Vilniaus Šv. Stanislovo ir Šv. Vladislovo arkikatedros bazilikos. Visi kartu turėjome galimybę pasidžiaugti šių metų Kalėdų eglute, pabūti prie prakartėlės, apsidairyti arkikatedroje bazilikoje, pajusti artėjančios šventės kvapą.

Pradinio ugdymo ir muzikos mokytoja Gintarė Masalskienė