Raiškiojo skaitymo konkursas „Vaivos juosta“

2019 m. vasario 15 dieną mūsų mokykloje vyko raiškiojo skaitymo konkursas „Vaivos juosta  2019“.  18-ka pradinių klasių mokinių,  Vasario 16- tąją, Lietuvos valstybės atkūrimo  dieną,  pasitiko gražiu, skambančiu lietuvišku žodžiu.

Mokiniai deklamavo įvairių poetų eilėraščius. Konkurso komisijai buvo sunku išrinkti nugalėtojus. Po ilgų diskusijų  nugalėtojais paskelbti 1-2 klasių grupėje: pirmokė Emilija Lauciūtė (I vieta), pirmokė  Izabelė Lavrinovič (II vieta) ir antrokė Akvilė Grauslytė (III vieta). 3-4 klasių grupėje prizines vietas užėmė:  trečios klasė mokinė Evelina Štangejevaitė (I vieta), trečiokas Emilis Gaidimavičius  (II vieta) ir trečiokė  Grėtė Savickytė  (III vieta).

Sveikiname šiuos mokinius ir linkime sėkmės, pirmos vietos nugalėtojams, vasario 27 d. atstovaujant mūsų mokyklą raiškiojo skaitymo konkurso „Vaivos juosta“ rajoniniame etape, kuris vyks Nemenčinės Gedimino gimnazijoje.

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Renata Aranauskienė