Akcija „DAROM“

Šiais metais balandžio 10-12 dienomis Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinėje mokykloje buvo organizuota tvarkymosi akcija „Darom“, kurioje dalyvavo visi 5-10 klasių mokiniai. Akcijos tikslas –  suvienyti mokinius, skatinti bendruomeniškumą ir atkreipti dėmesį į taršos  problemą. Tvarkėmės mokyklos teritorijoje ir už jos ribų. Besitvarkant buvo rasta įvairių radinių, nuo smulkiausių šiukšlių iki automobilių ratlankių, metalinių puodų, tačiau buvo vienas ne itin malonus radinys, kuris mus labai nuliūdino, tai butelyje užstrigęs ežiukas.

Nors ir visi akcijos dalyviai stropiai tvarkė aplinką, bet aktyviausi buvo 5-os klasės mokiniai. Raginame visą bendruomenę atidžiau elgtis su mus supančia gamta, tvarkyti ją, nešiukšlinti ir saugoti.

Dėkojame visiems mokiniams už pilietiškumą, tvarkant ir gražinant mokyklos bei mūsų miestelio aplinką.

Dailės ir technologijų vyresn. mokytoja Violeta Petkevič