Radijas? Radijas!

Įdomiausia viską išbandyti pačiam…

Taigi birželio 7 dieną, mes, 5-10 klasių mokiniai ir mokytojos Judita Kuralavičiūtė ir Žana Čuividienė, vykome į Vilniaus universitetą Komunikacijos fakultetą, čia mus pasitiko rinkodaros ir komunikacijos vadovas Povilas Šklėrius. VU radijo dirbtuvėse Povilas mus supažindino su įvairiomis medijomis bei radijo stotimi Start FM.
Edukacijos metu mokiniai buvo mokomi, kaip kalbėti „į mikrofoną“, kaip kalbėti tiesioginiame radijo eteryje, kaip elgtis studijoje.

Kūrybinė užduotis:  išsirinkti aktualią temą, grupėje paruošti pristatymą bei tiesioginiame radijo eteryje gyvai kalbėtis su laidos moderatoriumi.
Penktokų mintys po laidos:
„Buvo labai sunku dėlioti sakinius, bet buvo labai linksma…“;
 „Buvo daug streso, bet, kai pakalbėjau eteryje, tai norėjosi daugiau kalbėti, nes buvo įdomu…“;
„Man labai patiko, nes aš niekados nekalbėjau radijo eteryje. Jaučiausi labai laimingas…“;
„Man patiko, nes jaučiausi įžymus…“;
„Patiko, bet nelabai žinojau, ką pasakyti. Norėčiau sugrįžti ir pasakyti kažką daugiau…“.

Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja Žana Čuividienė
Anglų kalbos mokytoja Judita Kuralavičiūtė