RESPUBLIKINIS 5-8 KLASIŲ MOKINIŲ MATEMATIKOS KONKURSAS ,,VIRTUALI MATEMATIKA“

2020 m. gegužės 19 d. šalies mokyklų 5-8 klasių mokiniai turėjo galimybę sudalyvauti nuotoliniu būdu, Šiaulių r. švietimo pagalbos tarnybos, Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokyklos-daugiafunkcinio centro, organizuojamame konkurse „Virtuali matematika“. Konkurso tikslas – lavinti mokinių pažinimo kompetenciją, naudojantis informacinėmis technologijomis.

Šis konkursas ne tik proga mokiniams pasitikrinti  savo matematines žinias sprendžiant aukštesniojo lygio uždavinius, bet ir puikus būdas ugdyti mokinių ir mokytojų komunikavimo kompetenciją naudojantis IT.

Mūsų mokyklą atstovavo: 5-os klasės mokinys Evaldas Švarc bei 6-os klasės mokiniai: Benjaminas Rulinskas, Matas Graužinis, Aurelija Sakalauskaitė, Evaldas Vilys, Lukas Sugintas, Melita Savickytė. Labai džiugu, kad mūsų mokyklos vardas yra garsinamas Lietuvos Respublikos mastu ir sveikiname Melitą Savickytę su I-osios vietos laimėjimu!

Didžiuojamės mūsų mokyklos mokiniais, kurie puikiai pasirodė. Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais.

Dėkojame mokiniams ir juos paruošusiai  mokytojai – Dianai Kovalevskajai.

Matematikos, informacinių technologijų mokytoja Diana Kovalevskaja