Sveikiname Jus, Mokytojai!

Šiltą, ramų, vis dar vasara kvepiantį spalio 5-osios rytą mokytojai su maloniu jauduliu širdyje važiavo į darbą.  Pirmasis skambutis kvietė ne į pamoką, o į Sveikinimų koncertą, kuriame skambėjo patys gražiausi, nuoširdžiausi, skambiausi, šilčiausi direktoriaus A. Baranausko, Mokyklos tarybos narių bei mokinių žodžiai, užburiantys dainų ir smuiko garsai, kerintys, ritmingi šokiai. Po koncerto mokytojai grįžo į savo klases ir turėjo galimybę stebėti, kaip patys mokiniai veda pamokas savo klasės draugams.

Garsius aplodismentus siunčiame mūsų mokyklos Mokinių tarybos komandai ir jų pagalbininkams. Taip pat  dėkojame buvusiam mūsų mokyklos mokiniui Dariui Pečiul, kuris sumontavo sveikinimų vaizdo medžiagą.

Pradinių klasių ir muzikos vyresn. mokytoja Gintarė Masalskienė,

lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja Žana Čuividienė