„Šaukšto šmaukšto stalo akademija DIDELIEMS“

Kaip gražiai padengti stalą namuose? O kaip taisyklingai laikyti šakutę ir peilį? Kaip elgtis kavinėje, jei jūsų lėkštėje – mėsainis, sušiai, spagečiai ar pica? Ne, bėda. Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinės mokyklos vyresnių klasių mokiniai visus atsakymus į šituos klausimus sužinojo spalio 2 d. dalyvaudami edukacijoje „Šaukšto šmaukšto stalo akademija DIDELIEMS“.

Mokiniai buvo supažindinti su stalo įrankių atsiradimo istorija. Sužinojo pagrindines stalo įrankių naudojimo taisykles: buvo rodoma, kaip naudotis stalo įrankiais, kam jie reikalingi, jų išdėstymo tvarka ant stalo. Peržiūrėję filmavimo medžiagą, visi diskutavo apie tinkamą/ netinkamą elgesį prie stalo.

Mokiniai dirbo grupėse: turėjo padengti stalą ir pristatyti kitoms grupėms. Dalyviai gavo dovanų stalo padėkliuką ir buvo apdovanoti Garbingojo valgytojo diplomais.

Edukacija buvo apmokėta iš Kultūros paso lėšų.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Gražina Snieškienė