EDUKACINĖ PAMOKA „KNYGOS ANATOMIJA“

Spalio 2 d. Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinėje mokykloje 1-4 klasių mokiniams vyko edukacinė pamoka „Knygos anatomija“.

Pradinukai edukacijos metu žaidimo metodu buvo supažindinti su pagrindiniais knygos elementais, pildydami paciento kortelę susipažino su svarbiausiais bibliografiniais knygos duomenimis, žiūrėjo du pažintinius filmus, „gydė“ knygą, diskutavo apie knygos viršelį.

Visi dalyviai gavo nemokamą metodinę užklasinę skaitymo priemonę – „Mano skaitymo dienoraštis“, kurią specialiai edukacijai sukūrė rašytoja ir leidėja Danguolė Kandrotienė. Priemonė yra skirta naudoti klasėje arba individualiai. Ją naudojant mokiniai galės įvertinti edukacijos metu įgytas žinias, gebės spręsti užklasinio skaitymo užrašų problemą. Taip pat mokiniai už dalyvavimą buvo apdovanoti TITULUOTO KNYGŲ GYDYTOJO DIPLOMAIS.

Edukacija buvo apmokėta iš Kultūros paso lėšų.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Gražina Snieškienė