Vaikų dainos konkursas „Šilagėlė“

Balandžio 1 d. (šeštadienį) 10:00 val. Vilniaus rotušėje vyko kasmetinis Vaikų dainos konkursas „Šilagėlė“, kuriame dalyvavo mūsų mokyklos antros klasės mokinys Evaldas Švarc.
    Konkursas skirtas plėtoti sistemingą Lietuvos vaikų ir jaunimo kultūrinę edukaciją, padedančią ugdyti meninius, estetinius ir kultūrinius įgūdžius. Skatinti ikimokyklinio ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikų dainavimo kultūrą ir meninę saviraišką. Konkurse dalyvavo 3 – 10 metų vaikai iš Vilniaus miesto ir Vilniaus apskrities vaikų darželių, pradinių, muzikos ir meno mokyklų.
Šiam konkursui dalyviai parengė po du kūrinius: liaudies ir laisvai pasirinktas dainas.
       Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, konkurso dalyvių pasirodymus vertino organizatorių parinkta kompetentinga vertinimo komisija: dainininkė, konkurso iniciatorė Gintarė Skerytė, nacionalinės premijos laureatas, operos legenda, LMTA dainavimo katedros profesorius Virgilijus Noreika, choro dirigentas, dainininkas, LMTA docentas, choro dirigavimo katedros vedėjas Dainius Puišys.
Evaldas apdovanotas Rotušės skirtu specialiuoju prizu.

[vsw id=”ZzQ-r7HlwmU” source=”youtube” width=”425″ height=”344″ autoplay=”no”]

Pradinio ugdymo ir muzikos mokytoja Gintarė Masalskienė