Netradicinė pamoka VU botanikos sode

Birželio 7 dieną Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinės mokyklos 5-10 klasių mokiniai, vyko į Vilniaus universiteto botanikos sodą Kairėnuose. Šis botanikos sodas ne tik didžiausias Lietuvoje, bet ir turtingiausias augalų kolekcijomis. Mokiniai apžiūrėjo IV-VII amžiaus kapinyną ir pilkapį, VIII-IX amžiaus dvarą, kuris tuo metu buvo svarbus Vilniaus visuomenės gyvenimo centras. Taip pat grožėjosi gausiomis ir įspūdingomis rododendrų, alyvų, bijūnų, jurginų ir kitokių svogūninių augalų kolekcijomis. Visus stebino natūralių ir indukuotų mutantų kolekcijos. Ekskursijos dalyvius sužavėjo Japoniškas sodas, ypač originaliai apželdintas botanikos sodo administracijos pastatas, unikali tvenkinių augmenija. Visi norintys galėjo išbandyti basakojų taką, pasisupti sūpynėmis.

9-os klasės vadovė, geografijos vyresn. mokytoja Sigita Čiurlienė,

5-os klasės vadovė, istorijos vyresn. mokytoja Milda Daškevičienė